Psi so zakon - RPG
Dobrodošli na forumu o psih.
Psi so zakon - RPG
Dobrodošli na forumu o psih.
Psi so zakon - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psi so zakon - RPG


 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Nahajate se na forumu o psih. Registriraj se ali pa se prijavi, če si že registriran.
FORUM
Moj planet živali Widget
TEAM
Moj planet živali Widget2

 

 Moj planet živali

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Čebelica Maja
Admin
Admin
Čebelica Maja


Število prispevkov : 522
Join date : 22/07/2010

Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitimeČet Jul 22, 2010 5:21 pm

Živjo!
Predstavila vam bom svoje hišne ljubljenčke!Po številu živalic se takoj opazi da sem velika ljubiteljica živali!Moje živalice pa so:
Kuža Čajko
Mucek Maks
Zajček Zoki
Papagaj Koki
Hrček Raf
Želvi Piki in Pika
Ribe

Kuža Čajko!
Sem prijazen mlad kuža star 2leti.Sem črno-rjave barve.Sem pasme brak jazbečar in sem lovski pes.Večkrat me lahko vidite na cesti ker je moj hobij tekati za avtomobili(grooza).Zelo rad hodim na lov amapk najraje imam mojo lastnico Majo ki me večrat odpelje na sprehod po gozdu.Zdaj ko je sneg pa se tudi veliko igrava na snegu!Enkrat so me zbili z avtom ampak tega hudiča ki me je povozil niso odkrili!Zdaj sem zdrav!Uf!Imel pa sem še enio bolezen:Borelijo zaradi klopa.Zelooo so me boleli sklepi in nisem mogel stati!Zdaj je še sreča vse vredu!

Mucek Maksi!
Sem igriv mlad mucek star pol leta.Sem črne barve in kopija moje mame Lise ki je žal poginila.Imam nekaj belih lis.Zelo rad jem in to se tudi vidi po moji debelosti in teži.Ne maram mojega sostanovalca Čajkota ker me vedno lovi tako da se moram skriti ali pa zbežati na drevo!In enkrat so me okopali!Najhujši dan v mojem življenju!Nikoli več se ne dotaknem vode!Razen ko jo bom pil!Zelo rad pijem mleko!

Zajček Zoki!
Sem prijazen mlad kunec star 1 leto in pol.Sem pritlikavi ovnač!Sem sive barve in rad veliko jem!Zeloo rad se igram s svojo žogo in bom posnel video ter ga pokazal!Skoraj že znam igrati nogomet(hehe)!Rad tekam za mojo lastnico Majo in ji malo ponagajam!Rad je zelenjavo in sadje.Poleti se greva z Majo ven malo igrat.Takrat lahko skačem po trati in zelo uživam!

Papagaj Koki!
Sem papagaj star 5let in sem najstarejši od živali iz naše hiše!Sem modre barve in bele barve in sem skobčevka!Najrajši se gledam v ogledalo,občudujem svojo lepoto in se pogovarjam sam s sabo!Ko mi zapaše grem iz kletke(to naredim kadar hočem saj imam kletko vedno odprto)in preletim nekaj krogov okoli sobe nato pa se spet vrnem v kletko!

Hrček Raf!
Sem mlad hrček star 2 meseca in sem najmlajši od živali v tej hiši!Sem pritlikavi ruski hrček.Sem rjave,črne in sive barve.Moja lastnica Maja me večkrat spusti vem iz klete in se lahko malo igram.Če me je strah hitro naredim kakšen droben kakec!

Želvi Piki in Pika!
Sve mladi želvi stari 2leti ali celo več!(O njih ne vem veliko ker so od mojega brata in ne vem kaj naj še napišem)Radi jeve in plavavi v svoji velikanski stekleni kletki ki je večja od enega metra.

Ribe!
Smo ribe in smo različne starosti!Veliko nas je in vsaka ima kakšno svojo posebnost.Ampak vse zelooo rade jemo!
Nazaj na vrh Go down
Tara
Admin
Admin
Tara


Število prispevkov : 307
Join date : 16/05/2010

Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitimeČet Jul 22, 2010 6:06 pm

Super opis
Nazaj na vrh Go down
https://dogsrock.slovenianforum.com
Čebelica Maja
Admin
Admin
Čebelica Maja


Število prispevkov : 522
Join date : 22/07/2010

Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitimeČet Jul 22, 2010 7:04 pm

Hvala.
Nekaj slik:
Moj planet živali Fujifilm-399
Moj planet živali Fujifilm-387
Moj planet živali Fujifilm-316
Moj planet živali Fujifilm-323
Moj planet živali Fujifilm-322
Moj planet živali Fujifilm-302
Moj planet živali Fujifilm-272
Moj planet živali Fujifilm-214
Moj planet živali Fujifilm-198
Moj planet živali Fujifilm-182
Moj planet živali Fujifilm-170
Moj planet živali Fujifilm-016
Moj planet živali 20100311fffgh0016
Nazaj na vrh Go down
Tara
Admin
Admin
Tara


Število prispevkov : 307
Join date : 16/05/2010

Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitimeČet Jul 22, 2010 8:31 pm

Super slike cheers cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
https://dogsrock.slovenianforum.com
Čebelica Maja
Admin
Admin
Čebelica Maja


Število prispevkov : 522
Join date : 22/07/2010

Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitimeČet Jul 22, 2010 8:32 pm

Hvala ti.
Nazaj na vrh Go down
boni
Čivava
Čivava
boni


Število prispevkov : 176
Join date : 30/08/2010
Age : 26
Kraj : Ljubjana

Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitimeTor Avg 31, 2010 11:01 pm

Lepe živali imaš, pa še veliko jih imaš. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Čebelica Maja
Admin
Admin
Čebelica Maja


Število prispevkov : 522
Join date : 22/07/2010

Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitimeČet Sep 02, 2010 3:56 pm

Hh, hvala. Moj planet živali Herz
Nazaj na vrh Go down
Petra Omahen
Modek
Modek
Petra Omahen


Število prispevkov : 118
Join date : 22/08/2010

Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitimeTor Sep 07, 2010 6:44 pm

lepe slike
Nazaj na vrh Go down
Čebelica Maja
Admin
Admin
Čebelica Maja


Število prispevkov : 522
Join date : 22/07/2010

Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitimeTor Sep 07, 2010 10:24 pm

Hvala. Moj planet živali Icon_biggrin
Nazaj na vrh Go down
brezlj
Pritlikavi pinč
Pritlikavi pinč



Število prispevkov : 1
Join date : 25/03/2011

Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitimePet Mar 25, 2011 1:13 am

Smile Hehe, Zoki se mi najbolj dopade. To se moraš imet fajn z njimi. Samo še kaka dvoživka ti manjka, pa boš imela vsaj eno iz vseh skupin živali s hrbtenico. Pa, zelo zelo prisrčen opis tvojih živalic.
Nazaj na vrh Go down
Čebelica Maja
Admin
Admin
Čebelica Maja


Število prispevkov : 522
Join date : 22/07/2010

Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitimeSob Mar 26, 2011 2:27 pm

Hehe, hvala. Very Happy
Res se mamo ful fajn z njimi. =)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moj planet živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj planet živali   Moj planet živali I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moj planet živali
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Neverjetne izumrle živali
» FOTO: Živali kradejo hrano
» DNK-test pove, česar živali ne morejo
» Prinašajo množični pogini živali konec sveta?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Psi so zakon - RPG :: Predstavite se! :: Predstavite vaše žverce-
Pojdi na: