Psi so zakon - RPG
Dobrodošli na forumu o psih.
Psi so zakon - RPG
Dobrodošli na forumu o psih.
Psi so zakon - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psi so zakon - RPG


 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Nahajate se na forumu o psih. Registriraj se ali pa se prijavi, če si že registriran.
FORUM
Moj živalski vrt Widget
TEAM
Moj živalski vrt Widget2

 

 Moj živalski vrt

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Shelly
Pritlikavi pinč
Pritlikavi pinč
Shelly


Število prispevkov : 54
Join date : 02/07/2011

Moj živalski vrt Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moj živalski vrt   Moj živalski vrt I_icon_minitimeNed Jul 03, 2011 8:53 pm

Seznam:

pudelj Choppy
razvajenec, ki rad dirka in se crta. Zna tudi gristi in čeprav je majhen napade vsakega ki oceni, da mi je nevaren (in mu pustim da ga-saj mu ne more nič). Če mu ne pustim, ga nejevoljno poliže.
Star je 4 leta (od 21.11.2006) in ima rad mucke in vse druge živali.

mešanka Mila
mešana z NO-jem in malamutom, ki ima dolge čekane in grozno laja, ampak je prava crtika. Čuva ovce in včasih pozabi, da ni majhna ter skoči v naročje. Stara je leto in pol.

3 mačke: Jerry, Calla in Peggie
Jerry (1.5) je klatež in je doma samo ob večerji. Na videz divji tiger se lahko prelevi v razcrtano malo mucko.
Calla (1) se ne pusti prijeti, se pa rada boža. Jerry je njen fant, ampak mu pusti, da spi z drugimi.
Je hčerka naše Peggie.
Peggie je v življenju preživela, padce, utope, pretepanje, najhuje pa je bilo ko je videla svojo lastno sestro Melody se utopiti. Sedaj je pri nas že dve leti in se najraje crta.

ribica Ardea
verjetno najbolj lena riba vseh časov, stara leto in pol, ki se ji niti plavat ne da. Lahko pa skače iz akvarija in če ne bi bilo bi lahko 1000x izgubila življenje.

morski pujsek: Freddie
je korajžen gospod z enim letom in pol. Njegov hobi je hrana zato ga moramo paziti da se ne zredi. Se zelo hirto ustraši tujcev, ampak se kasneje vedno spoprijatelji z njimi.

zajklja Loti (navadni kunec)
dvoletna bajsika, ki je imela že dvakrat mlade kunčke. Čeprav je rjava so kunčki prišli ORANŽNI. Rada se crta v naročju in se druži s Freddie-jem

papagaj Srečimir
rumeno zeleni standard, ki ga kličemo Srečko. Rad kriči kot nor in se ne ustavi od 5.00-23.30. Mama zaradi njega večkrat zgubi živce. Star je leto in pol in se ga dobila ko še leteti ni znal.

kanarka Mozaik
je ljubka mala ptičica, ki ima vsako leto mlade. Je rdečkaste barve, stara 3 leta.


Slike:

Srečko:
Moj živalski vrt Sdc10222

Choppy: Moj živalski vrt Sdc10466

Mila:


Jerry in Choppy:

Peggie z mladimi:

Od ostalih na žalost nimam.

Nazaj na vrh Go down
Čebelica Maja
Admin
Admin
Čebelica Maja


Število prispevkov : 522
Join date : 22/07/2010

Moj živalski vrt Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj živalski vrt   Moj živalski vrt I_icon_minitimePon Jul 04, 2011 4:27 pm

Luušne živalce imaš. Smile) <3
Nazaj na vrh Go down
Shelly
Pritlikavi pinč
Pritlikavi pinč
Shelly


Število prispevkov : 54
Join date : 02/07/2011

Moj živalski vrt Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj živalski vrt   Moj živalski vrt I_icon_minitimePon Jul 04, 2011 6:14 pm

Peggie z mladimi:Moj živalski vrt Zivali-118

Jerry in Choppy:
Moj živalski vrt Zivali-041

Mila:Moj živalski vrt Zivali-110
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moj živalski vrt Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj živalski vrt   Moj živalski vrt I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moj živalski vrt
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Živalski posebneži, 1. del
» FOTO: Živalski posebneži, 2. del

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Psi so zakon - RPG :: Predstavite se! :: Predstavite vaše žverce-
Pojdi na: