Psi so zakon - RPG
Dobrodošli na forumu o psih.
Psi so zakon - RPG
Dobrodošli na forumu o psih.
Psi so zakon - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psi so zakon - RPG


 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Nahajate se na forumu o psih. Registriraj se ali pa se prijavi, če si že registriran.
FORUM
My story Widget
TEAM
My story Widget2

 

 My story

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Čebelica Maja
Admin
Admin
Čebelica Maja


Število prispevkov : 522
Join date : 22/07/2010

My story Empty
ObjavljaNaslov sporočila: My story   My story I_icon_minitimeSre Jan 12, 2011 6:39 pm

Avtor: Maja Svete
My story Tumblrlcnft6wmvb1qc1d5do
Nazaj na vrh Go down
Čebelica Maja
Admin
Admin
Čebelica Maja


Število prispevkov : 522
Join date : 22/07/2010

My story Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My story   My story I_icon_minitimeSre Jan 12, 2011 8:23 pm

My story Tumblrlclxy0k6j51qf798oo
12.1. 2011 Sreda
Med šolo
Ko je zazvonila budilka sem ustala kot ponavadi. Kot ponavadi sem se uredila in odšla v šolo. Na avtobusu sva z najboljšo prijateljico Lauro spet stali, ker ni bilo prostih sedežev. Vse je bilo še kar vredu do 1. ure oziroma športne vzgoje. Že drugič zaporedoma Laura ni hotela biti z mano ampak z drugo izmed nas 4(smo štiri bff Sara, Janja, Laura in jaz), s Saro. Sara je moja druga bff in tudi ona se je čudila, ker Laura noče bit z mano. Ko me je vprašala, zakaj je tako, sem ji odgovorila, da ne vem in me tudi ne briga. Kar ni bilo čisto res ampak... xD Potem smo imeli slovenščino in tršica se je fuul drla na nas, men je pa določila, da moram nesti domov zvezek enemu sošolcu, ki se mi zeloooooo gravža. Z gnusom sem prijela zvezek ampak zvezka mu nisem imela namena dati jaz. xD Bila je malica. Ker sem se jaz pritoževala, da moram jaz nesti temu fantu zvezek, me je Laura vprašala, zakaj ga tako sovražim. Isto me je vprašala že včeraj. Odgovorila sem ji, da jaz sebi ne morem ukazovati, koga bom sovražila in koga ne, ona pa mi je težila z butastimi vprašanji, ki so:"Kaj če bi pa tebe en tako sovražil?..." Jaz sem ji naveličano&jezno odgovarjala, ona pa mene spraševala kot bi bila njena sovražnica. Ko je bilo malice konec, sem pohitela iz jedilnice, šla iskat torbo, ki je bila v zgornjem nadstropju in potem šla spet po stopnicah navzdol, pred učilnico za matematiko. Čez nekaj časa so prišle še one tri. Laura se je usedla za eno drugo klop, Janja itak(Janja dela vse kar ji Laura ukaže -.-) zraven nje, Sara pa je stala nasredi hodnika in ni vedela, kam naj gre. Usedla se je k meni in potem se je začel pogovor o Lauri, Laura pa se je z Janjo tudi nekaj pogovarjala, prepričana sem, da o meni. Res me ni brigal, kaj se pogovarjata, ker sem se tudi jaz lahko pogovarjala s Saro. Med pogovorom sem tudi rekla, da ne potrebujem takih prijateljic, s katerimi se vsak dan skregam(že včeraj sva se skregali, tudi mislim da zaradi tistega debila). Potem, ne vem kako je do tega prišlo, sva začeli kričati druga na drugo. Ne vem, kaj sem rekla ampak vem, da se je položaj še poslabšal. Pri mati(in pri vseh drugih predmetih) sedive skupaj. Najina navada je, da odložive torbe na mizo in jih istočasno vrževe na tla, potem pa se še istočasno usedeve na stol. A zdaj sem jaz hitro zmetala stvari za mato iz torbe in jo dala na tla, pred Lauro. Na zvezku sem imela nalepljen listek z napisom: "Laura BFF 4€" in sem ga hotela kar strgati ampak sem se zadržala. Ko se je ura dobro začela, je Laura začela: "Sori, res Maja, nism misnla tko.." kot vedno po prepiru. Ponavadi se tut jaz opravičim in se objameve, zdej sm pa rekla: "Ja, js ne rabm takih prjatlc, k se vsak dan skregajo z mano," tko kt sm rekla tut Sari. Šlo mi je na jok, zato sm gledala u steno, da me ne bi noben videl. Laura se mi je še naprej opravičevala in ker mi je bilo zadost sem naveličano rekla: "Ja, no, sej je ok..." Men je šlo pa spet na jok, ne vem zakaj, in glih takrat so me mogli vsi gledat. Odprla sem zvezek in si ga dala pred obraz, da me ne bi videli. Ko je Laura rekla, da ne gledajo več(sploh ne vem zakaj so me gledal) sem dala zvezek na mizo in potem se je začela ura mate. xD
------------------------------------------------------------
Konec šole
Pridem domov, naredim nalogo, pri kateri imam prižgano musko, in grem na računalnik. Pregledam nekatere forume, ki jih obiskujem in fb. Na fbju gledam slike, ko se mi pokaže, ena nova objava. Kiknem jo in šok! Jaz naj bi rekla "jas sem lezba!!!" pod objavo pa sta tudi dva komantarja. Eden od ene, ki je ne poznam in je dala res eno kretensko objavo, potem pa še od sošolke, ki je napisala dva vprašaja(??). Nimam pojma, kdo mi je vdru na račun, geslo imam kar zapleteno. Napisala sem: "WTF??! Nekdo mi je očitno urdu na račun... -.-" in kasneje, ko sva se s sošolko nekaj pogovarjale pod tisto objavo, to objavo zbrisala, še prej pa sem želela spremeniti geslo in na srečo ugotovila, da mi ta "človek" ni spremenil gesla in sem ga lahko spremenila v enega drugega.
---------------------------------------------------------------
Kasneje
Ko sem šla iz računalnika sem se šla učit zgodlo... Zdelo se mi je, da jo danes iz neznanega razloga bolj razumem, kot prej. xD Zdaj se je moram še malo naučit, preletet še 3poglavja in učenje bo za danes končano. xP

Moj komentar za dan: Dons je biu pa bed dan(če odštejem zgodlo). xD
Nazaj na vrh Go down
Shelly
Pritlikavi pinč
Pritlikavi pinč
Shelly


Število prispevkov : 54
Join date : 02/07/2011

My story Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My story   My story I_icon_minitimeSob Jul 02, 2011 2:45 pm

???? !!!!!!!!!Ojoj dobro napisano.

A veš, da imam tudi jaz prijateljice Janjo, Saro in Lauro (in Laura ukazuje eni drugi, Kaji), in da mi je tudi nekdo udrl v fb račun in napisal isto stvar???????????!!!!!!!!![u] Shocked
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





My story Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My story   My story I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
My story
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Psi so zakon - RPG :: Najstništvo :: Dnevnik-
Pojdi na: